-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця: НК 024:2019: 37645 – Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
Тендер Prozorro UA-2021-09-27-003241-a
Завершена
11 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 55 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 55 000.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2021 18:39 - 18.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим