-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця: НК 024:2019: 37645 – Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
10 990 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
75be84f172004ec0af0ff17cde83fc07
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-27-003241-a-c1
Замовник:
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012022
-
Контактна особа:
Рудик Вікторія +380444890186 vikka_pag@ukr.net
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, вул. П. Майбороди, б. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦИММЕР МЕДІЗИН СІСТЕМ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35261920
-
Контактна особа:
Криворучко Юрій 380504226327 info@zimmer.net.ua
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 15А, квартира 104
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Номер договору:
480
Дата підписання:
22.11.2021 00:00
Період дії договору:
22.11.2021 03:00 - 31.12.2021 03:00
Сума договору:
10 990 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
10 990 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця
×
-
НК 024:2019:
37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ДУ "ІПАГ ім.акад.О.М.Лук'янової НАМНУ"
IBAN:UA478201720343160005000007562
ТОВ "ЦИММЕР МЕДIЗИН СIСТЕМ УКРАIНА"
IBAN:UA263005280000026004455066482
Сума
10990000.00 UAH
Статус
Оплачений
23.12.2021 11:50
Док-ти
1