-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цифрової, кольорової стаціонарної ультразвукової діагностичної системи
Тендер Prozorro UA-2019-04-08-000158-c
Завершена
824 559.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 122.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 122.80 UAH
Номер:
499a831d60bc4bf59479aa7e86c58365
Внутрішній номер закупівлі:
3332460
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-08-000158-c
Замовник:
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012022
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, вул. П. Майбороди, б. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сухоцька Катерина Юріївна +380444890186 sukhockaya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
824 559.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 122.80 UAH
Період уточнення:
08.04.2019 11:02 - 14.04.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2019 11:02 - 24.04.2019 14:00
Аукціон:
25.04.2019 11:05 - 25.04.2019 11:26
Період кваліфікації:
25.04.2019 11:26 - 06.05.2019 14:25
Період завантаження договору:
25.04.2019 11:26 - 15.05.2019 11:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрової, кольорової стаціонарної ультразвукової діагностичної системи
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ МЕДХОЛДІНГ
Оскарження: 25.04.2019 11:26 - 17.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Оскарження: 25.04.2019 11:26 - 17.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
822 830.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
822 830.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.05.2019 14:25
Документи
14
Скарги
0
ТОВ ВІАС ПЛЮС
×
-
Код ЄДРПОУ:
38063235
-
Контактна особа:
Чумак Іван Федорович +380442232856 office@viasplus.com.ua
-
Адреса:
01004, Україна, м. Київ, Україна, вулиця Велика Васильківська, буд. 2
Початкова пропозиція
824 435.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
824 435.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
b0266c8ebf884bbb9a3c88ec5847288c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-08-000158-c-c1
Постачальник:
ТОВ МЕДХОЛДІНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Номер договору:
57
Сума договору:
822 830.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
769 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.05.2019 03:00 - 31.10.2019 03:00
Дата підписання:
24.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний