-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Повністю цифрова ультразвукова діагностична система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Тендер Prozorro UA-2024-07-12-010023-a
Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
14 075 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 70 375.00 UAH
Номер:
30be237a840a4d5890acc306ab65eb95
Внутрішній номер закупівлі:
22064366
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-12-010023-a
Замовник:
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012022
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рудик Вікторія +380444890186 vikka_pag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 075 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.07.2024 19:48 - 18.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2024 19:48 - 21.07.2024 09:00
Період кваліфікації:
21.07.2024 09:00 - 24.07.2024 19:14
Період завантаження договору:
30.07.2024 00:00 - 09.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 075 000.00 Повністю цифрова ультразвукова діагностична система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації