-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик сили- ID: UA-2026-09-04-003869-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292619
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик сили- ID: UA-2026-07-30-004450-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29951289
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик сили- ID: UA-2026-07-30-004292-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29951135
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик сили- ID: UA-2026-07-03-010287-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29730512
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик сили- ID: UA-2026-07-03-010040-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29730265
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик сили U9С/100N- ID: UA-2026-07-02-005100-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29714359
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик сили С9С/50КN- ID: UA-2026-07-02-002966-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29712245
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тензорезистори КФ5П1-10-200А12- ID: UA-2024-04-09-008474-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21248077
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електронного обладнання- ID: UA-2024-03-18-006301-a
- Дата створення : 18.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21044872
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тензорезистори- ID: UA-2022-12-08-001152-a
- Дата створення : 08.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16150070
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Графітовий електрод з тигельним пристоєм- ID: UA-2022-11-15-009684-a
- Дата створення : 15.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15879456
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Графітовий електрод з тигельним пристроем- ID: UA-2022-04-15-000206-a
- Дата створення : 15.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14509066
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -