• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Датчик сили

Торги не відбулися

50 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 0f054206f8c2499e89f5f6ae3fc60e40
Внутрішній номер закупівлі: 29730265
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-010040-a   
Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Контактна особа: Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.07.2026 17:05 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2026 17:05 - 18.07.2026 00:00
Аукціон: з 20.07.2026 11:12
Період кваліфікації: 18.07.2026 00:00 - 30.07.2026 11:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 000.00 Датчик сили