• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Датчик сили

Завершена

60 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7824d151aff94ac3994072d930a4b97e
Внутрішній номер закупівлі: 30292619
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-003869-a   
Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Контактна особа: Гриценко Катерина 380563731528 gricenkoekaterina96@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги (Закупівля: UA-2026-07-30-004292-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Датчик сили
Код ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНВІТ"
Ціна пропозиції 60 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 11:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b4bdbba8d60c49419582524ca15fbb4a
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-003869-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНВІТ"
Номер договору: 234
Сума договору: 60 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 50 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
ДОГОВІР № 234 (Датчик сили ) від 31.08.2026р..pdf