-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Датчик сили
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-010287-a
Торги не відбулися
89 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
75dee8ecf4c94344be9e1b56deb68552
Внутрішній номер закупівлі:
29730512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-010287-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 17:45 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 17:45 - 18.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:46
Період кваліфікації:
18.07.2026 00:00 - 30.07.2026 11:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 500.00 Датчик сили