-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Датчик сили
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-004450-a
Торги не відбулися
89 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
64f42e0cc363496dbb63472a602d152d
Внутрішній номер закупівлі:
29951289
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-004450-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 12:29 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 12:29 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.08.2026 13:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 500.00 Датчик сили