-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Датчик сили U9С/100N
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-005100-a
Торги відмінено
60 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a0f373a0ade8457fb6a47d53d1e4336c
Внутрішній номер закупівлі:
29714359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-005100-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 13:13 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 13:13 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
з 10.07.2026 11:15
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
309d98e853c145d9b9d5a707ca5baf87
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення вичвлни х порушень
Період оскарження:
03.07.2026 16:55 - 14.07.2026 00:00
Дата опублікування:
03.07.2026 16:55
Дата виконання:
14.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴60 000.00 Датчик сили U9С/100N