• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Датчик сили

Торги не відбулися

50 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 90a79e51a3d847419d2997433f1f8206
Внутрішній номер закупівлі: 29951135
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-30-004292-a   
Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Контактна особа: Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.07.2026 12:19 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2026 12:19 - 07.08.2026 00:00
Аукціон: з 07.08.2026 15:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 000.00 Датчик сили