-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТДН-10,0 МВА, 35...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТДН-10,0 МВА, 35/10 кВ (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2))
- ID: UA-2026-08-14-001901-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30085382
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 години назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТМН-6,3 МВА, 35/...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТМН-6,3 МВА, 35/10 кВ (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2))
- ID: UA-2026-08-13-006935-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30076879
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 години назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (150/5, 2...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (150/5, 200/5, 300/5, 400/5, 600/5, 800/5, 1000/5) (Інвестиційна програма 2026 року - п. II.1.5))
- ID: UA-2026-08-07-003709-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30021949
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ 25 МВА (силове обладнання для поповнення аварійного запасу (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2)))
- ID: UA-2026-07-27-009982-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29920634
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 110 к...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 110 кВ)
- ID: UA-2026-07-20-005433-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29855495
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ 25 МВА (силове обладнання для поповнення аварійного запасу (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2)))
- ID: UA-2026-07-16-002528-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29829624
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 35 кВ...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 35 кВ)
- ID: UA-2026-07-14-006296-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29809231
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (150/5,...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (150/5, 200/5, 300/5, 400/5, 600/5, 800/5, 1000/5) (Інвестиційна програма 2026 року - п. II.1.5))
- ID: UA-2026-04-21-009218-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28979418
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор струму 0,4 кВ (1500/5))...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор струму 0,4 кВ (1500/5)) (Інвестиційна програма 2025 року - п. II.1.4))
- ID: UA-2025-09-29-002495-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26580678
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 - 31170000-8 (Трансформатор силовий 16 МВА 115/38,5/...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 - 31170000-8 (Трансформатор силовий 16 МВА 115/38,5/10,5 кВ)
- ID: UA-2025-09-15-003998-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26429167
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор струму ТОЛ(У)-10, трансф...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор струму ТОЛ(У)-10, трансформатор напруги НАМІ–10 У-2 (Інвестиційна програма 2025 року - п. II.2.1-48))
- ID: UA-2025-03-13-001271-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24696621
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (300/5,...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (300/5, 400/5, 500/5, 600/5, 800/5, 1000/5, 1500/5) (Інвестиційна програма 2025 року - п. II.1.4))
- ID: UA-2025-01-27-004018-a
- Дата створення : 27.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24186315
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (600/5,...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (600/5, 1000/5, 1500/5) (Інвестиційна програма 2024 року - п.п. II.1.5; II.1.7; II.1.8))
- ID: UA-2024-09-04-011240-a
- Дата створення : 04.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22488733
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор струму CTSO-38.L; трансф...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор струму CTSO-38.L; трансформатор струму CTSO-38; трансформатор напруги VTO 38 (Інвестиційна програма на 2024 рік – п.п. II.4.14; II.4.15; II.4.18))
- ID: UA-2024-05-21-000877-a
- Дата створення : 21.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21607675
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор струму ТОЛ-10, ТОЛ(У)-10...×-
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор струму ТОЛ-10, ТОЛ(У)-10, ТОЛ А 10; трансформатор струму ТПЛ(У)-10; трансформатор струму ТПОЛ-10; трансформатор напруги НТМІ-10; трансформатор напруги НАМІ-10 (Інвестиційна програма на 2024 рік – п.п. II.4.1; II.4.2; II.4.3; II.4.4; II.4.5; II.4.6; II.4.7; II.4.8; II.4.9; II.4.10; II.4.11; II.4.12; II.4.13; II.4.16; II.4.17))
- ID: UA-2024-04-15-011285-a
- Дата створення : 15.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21302039
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -