• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 35 кВ)

Завершена

2 364 654.51 UAH без ПДВ
Номер: 31fb31147f074c679a00a444038d4a01
Внутрішній номер закупівлі: 29809231
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-006296-a   
Замовник: АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Руслан Стасюк +380382787872 zakupky@hoe.com.ua http://hoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 364 654.51 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 13:36 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 13:36 - 22.07.2026 12:00
Аукціон: з 23.07.2026 12:47
Період кваліфікації: 22.07.2026 12:00 - 27.07.2026 13:46
Період завантаження договору: 02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 364 654.51 Трансформатори струму та напруги 35 кВ