-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 35 кВ)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-006296-a
Завершена
2 364 654.51
UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 13:36 - 19.07.2026 00:00
Відповідь надана
Проект договору
Номер:
e9758b30d46f42ad9d9f70fca17371a4
Дата опублікування:
17.07.2026 09:44
Опис:
Шановний Замовнику, в п.5.7.1 та 5.7.3 проекту договору просимо змінити строк усунення недоліків Товару та заміни Товару з 10 календарних днів на 30 календарних днів (у зв'язку з технологією виготовлення та логістичною складовою).
Відповідь:
Поставка товару відповідно до умов проекту договору.
Дата відповіді:
18.07.2026 09:37
Відповідь надана
Тип ізоляції трансформаторів струму та напруги
Номер:
2ac630c0e70044d9865cae50e7bfa0a2
Дата опублікування:
15.07.2026 17:36
Опис:
Просимо розглянути можливість внесеення змін у застосування у додаток 5 тендерної документації та виласти пункти стосовно зовніньої та внутрішньої ізоляції у наступній редації:
Тип внутрішньої ізоляції-полімер, олива
Тип зовнішньої ізоляції-фарфор, полімер
Відповідь:
Продукція необхідна відповідно до технічного завдання.
Дата відповіді:
18.07.2026 09:36
Відповідь надана
Подовження троку подання пропозицій
Номер:
3cddd8ef73254d2aa5850957caceb011
Дата опублікування:
15.07.2026 13:57
Опис:
За для збільшення кола потенційних учасників та детального вивчення вимог Замовника для коректного ціноутворення, просимо подовжити строк подання тендерних пропозицій до 30.07.2026 року
Відповідь:
Строк подання відповідно до тендерної документації.
Дата відповіді:
18.07.2026 09:35