-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТДН-10,0 МВА, 35/10 кВ (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2))
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-001901-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 годин назад
17 212 690.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7508cca66c34bd4822b5c0b1efc1c5c
Внутрішній номер закупівлі:
30085382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-001901-a
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руслан Стасюк +380382787872 zakupky@hoe.com.ua http://hoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 ТрансформаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 212 690.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 10:12 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 10:12 - 24.08.2026 12:00
Аукціон:
25.08.2026 11:04 - 25.08.2026 11:27
Період кваліфікації:
25.08.2026 11:27 - 31.08.2026 15:32
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 212 690.00 Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТДН-10,0 МВА, 35/10 кВ (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2))