-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТДН-10,0 МВА, 35/10 кВ (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2))
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-001901-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 9 годин назад
17 212 690.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 10:12 - 21.08.2026 00:00
Відповідь надана
Продовження строку подачі тендерної пропозиції
Номер:
7df1cb913564439482d00fb1d6cad40b
Дата опублікування:
18.08.2026 11:00
Опис:
Шановний Замовнику!
З огляду на технічну складність предмета закупівлі (UA-2026-08-14-001901-a) та необхідність проведення детальних розрахунків, встановлений термін є недостатнім для якісної підготовки тендерної пропозиції.
З метою забезпечення широкої конкуренції та залучення більшої кількості кваліфікованих учасників, просимо вас розглянути можливість продовження строку подачі тендерної пропозиції до 31.08.2026 року.
Заздалегідь дякуємо за розуміння!
Відповідь:
Шановний Учаснику! Подача документів відповідно до оголошення.
Дата відповіді:
19.08.2026 08:57