-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТМН-6,3 МВА, 35/10 кВ (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2))
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-006935-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 14 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 14 годин назад
9 344 220.00
UAH без ПДВ
Номер:
76999f28e7464fdebabe235b672c8ef9
Внутрішній номер закупівлі:
30076879
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-006935-a
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руслан Стасюк +380382787872 zakupky@hoe.com.ua http://hoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 ТрансформаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 344 220.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 13:49 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 13:49 - 24.08.2026 12:00
Аукціон:
з 25.08.2026 15:06
Період кваліфікації:
24.08.2026 12:00 - 31.08.2026 15:36
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 344 220.00 Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТМН-6,3 МВА, 35/10 кВ (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2))