-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТМН-6,3 МВА, 35/10 кВ (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2))
Оголошено тендер
11 213 064.00
UAH
Номер:
6364c307271248f7b5b83be382e2a4c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-003922-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
11 213 064.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий ТМН-6,3 МВА, 35/10 кВ (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 Трансформатори
Дата опублікування:
13.08.2026 10:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Трансформатор силовий ТМН-6,3 МВА, 35/10 кВ
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 213 064.00 UAH