-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 110 кВ)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-005433-a
Завершена
7 647 984.23
UAH без ПДВ
Номер:
6aea923e804b4635ae14613c293d8d67
Внутрішній номер закупівлі:
29855495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-005433-a
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руслан Стасюк +380382787872 zakupky@hoe.com.ua http://hoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 ТрансформаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 647 984.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 13:35 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 13:35 - 28.07.2026 12:00
Аукціон:
з 29.07.2026 11:44
Період кваліфікації:
28.07.2026 12:00 - 04.08.2026 10:12
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 647 984.23 Трансформатори струму та напруги 110 кВ