-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 110 кВ)
Оголошено тендер
9 177 581.07
UAH
Номер:
05bd6b90d888407db9146d97e8c12780
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-006882-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 177 581.07 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 110 кВ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 Трансформатори
Дата опублікування:
20.07.2026 13:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Трансформатор струму ТФЗМ
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
Трансформатор напруги НКФ
Кількість
9 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 177 581.07 UAH