-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 110 кВ)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-005433-a
Завершена
7 647 984.23
UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 13:35 - 25.07.2026 00:00
Відповідь надана
ПОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ПОДАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ
Номер:
85fdcd75f36d426cab84d62872fbaad3
Дата опублікування:
24.07.2026 12:10
Опис:
ЗА ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ КОЛА ПОТЕНЦІЙНИХ УЧАСНИКІВ ПРОСИМО ПОДОВЖИТИ СТРОК ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ДО 31.07.2026 РОКУ
Відповідь:
Подання пропозицій відповідно до тендерної документації
Дата відповіді:
25.07.2026 09:12
Відповідь надана
Вторинні виводи олива-повітря трансформаторів струму
Номер:
ebd8aa1516ce45248e833144f6e01c34
Дата опублікування:
20.07.2026 16:43
Опис:
Просимо розглянути можливість внесення змін у пункт 3.6 Додатку 5 до тендерної документації та викласти цей пункт у наступній редакції:
3.6 Вторинні виводи олива-повітря -Фарфорова або полімерна клемна група
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Розглянувши Ваше звернення щодо внесення змін до пункту 3.6 Додатку 5 до тендерної документації та викладення його у редакції: «Вторинні виводи олива-повітря – фарфорова або полімерна клемна група», повідомляємо наступне.
Замовником при формуванні технічних вимог було враховано виробничі потреби, умови експлуатації обладнання, а також вимоги щодо забезпечення сумісності, надійності та безпечної експлуатації обладнання в електричних мережах.
Встановлені технічні характеристики визначені з урахуванням специфіки експлуатації обладнання та не містять вимог, що обмежують конкуренцію чи призводять до дискримінації учасників. Замовник самостійно визначає необхідні технічні, якісні та експлуатаційні характеристики предмета закупівлі відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1178.
У зв’язку з викладеним Замовник не вбачає підстав для внесення запропонованих змін до тендерної документації.
Дякуємо за звернення та зацікавленість у процедурі закупівлі.
Дата відповіді:
23.07.2026 21:08