-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ 25 МВА (силове обладнання для поповнення аварійного запасу (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2)))
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-009982-a
Торги не відбулися
29 316 287.61
UAH без ПДВ
Номер:
11a74db1d8d141d9a4a66233c9b5f0d5
Внутрішній номер закупівлі:
29920634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-009982-a
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руслан Стасюк +380382787872 zakupky@hoe.com.ua http://hoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 ТрансформаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 316 287.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 16:31 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 16:31 - 10.08.2026 12:00
Аукціон:
з 11.08.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 316 287.61 Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ 25 МВА (силове обладнання для поповнення аварійного запасу (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2)))