-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (150/5, 200/5, 300/5, 400/5, 600/5, 800/5, 1000/5) (Інвестиційна програма 2026 року - п. II.1.5))
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-003709-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 днів назад
214 860.00
UAH без ПДВ
Номер:
76e1f263ce21437ba3a21f6978d63510
Внутрішній номер закупівлі:
30021949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-003709-a
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руслан Стасюк +380382787872 zakupky@hoe.com.ua http://hoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 ТрансформаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
214 860.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 11:23 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 11:23 - 17.08.2026 12:00
Аукціон:
18.08.2026 12:32 - 18.08.2026 12:55
Період кваліфікації:
18.08.2026 12:55 - 21.08.2026 08:49
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴214 860.00 Трансформатори струму 0,4 кВ (150/5, 200/5, 300/5, 400/5, 600/5, 800/5, 1000/5) (Інвестиційна програма 2026 року - п. II.1.5)