-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (150/5, 200/5, 300/5, 400/5, 600/5, 800/5, 1000/5) (Інвестиційна програма 2026 року - п. II.1.5))
Оголошено тендер
257 832.00
UAH
Номер:
5f43078da7ce4717b3df465d958995c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-004348-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
257 832.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Трансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму 0,4 кВ (150/5, 200/5, 300/5, 400/5, 600/5, 800/5, 1000/5) (Інвестиційна програма 2026 року - п. II.1.5))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 Трансформатори
Дата опублікування:
07.08.2026 11:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Трансформатори струму 0,4 кВ (150/5)
Кількість
9 штука
Період постачання
(не задано)
Трансформатори струму 0,4 кВ (200/5)
Кількість
33 штука
Період постачання
(не задано)
Трансформатори струму 0,4 кВ (300/5)
Кількість
33 штука
Період постачання
(не задано)
Трансформатори струму 0,4 кВ (400/5)
Кількість
27 штука
Період постачання
(не задано)
Трансформатори струму 0,4 кВ (600/5)
Кількість
27 штука
Період постачання
(не задано)
Трансформатори струму 0,4 кВ (800/5)
Кількість
33 штука
Період постачання
(не задано)
Трансформатори струму 0,4 кВ (1000/5)
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума257 832.00 UAH