-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моноблок сенсорний у комплекті з клавіатурою та мишкою- ID: UA-2026-08-31-011663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244938
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)- ID: UA-2025-12-22-017701-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27703747
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна техніка (моноблок (сенсорний) в комплекті з клавіатурою та мишею)- ID: UA-2025-12-22-015906-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27701970
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (моноблок (сенсорний) в комплекті з клавіатурою та мишею)- ID: UA-2025-12-12-015145-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27541218
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)- ID: UA-2025-12-12-013440-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27539554
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сенсорний моноблок- ID: UA-2025-12-11-021951-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27523900
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшети для приймання практичних іспитів з навичок керування транспортними засобами- ID: UA-2025-12-08-019346-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27452742
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшети для приймання практичних іспитів з навичок керування транспортними засобами- ID: UA-2025-12-08-018999-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27452395
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сенсорний моноблок- ID: UA-2025-12-02-016025-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27361717
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планшети для приймання практичних іспитів з навичок керування транспортними засобами- ID: UA-2025-11-21-015338-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27225685
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сенсорний моноблок- ID: UA-2025-11-20-005790-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27197568
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)- ID: UA-2025-11-13-010260-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27113030
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)- ID: UA-2025-09-19-003948-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26489779
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)- ID: UA-2025-09-09-011875-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26378400
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблоки в комплекті з клавіатурою та мишею- ID: UA-2024-11-21-017051-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23352885
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -