-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерна техніка (моноблок (сенсорний) в комплекті з клавіатурою та мишею)
Тендер Prozorro UA-2025-12-22-015906-a
Завершена
36 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e066fa0a3234b77ae0c459a04c3e550
Внутрішній номер закупівлі:
27701970
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-22-015906-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45543373
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Вербова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурячок Людмила Миколаївна 380679960014 zakupivli.rivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-12-015145-a
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп'ютерна техніка (моноблок (сенсорний) в комплекті з клавіатурою та мишею)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЛАЙН ІНТЕГРАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40733799
-
Контактна особа:
Журавський Антон 380443381006
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 16-А, офіс 99
Ціна пропозиції
36 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2025 15:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2fe180a5ff8f43119e5182e88f16aec8
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-22-015906-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЛАЙН ІНТЕГРАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40733799
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 16-А, офіс 99
Номер договору:
488
Сума договору:
36 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
30 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Комп'ютерна техніка (моноблок (сенсорний) в комплекті з клавіатурою та мишею): 36 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
22.12.2025 00:00
Статус:
Виконаний