-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сенсорний моноблок
Тендер Prozorro UA-2025-11-20-005790-a
Торги не відбулися
30 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fa58d3c00ff5433791a8e41aae4d437d
Внутрішній номер закупівлі:
27197568
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-20-005790-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45543373
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Вербова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурячок Людмила Миколаївна 380679960014 zakupivli.rivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2025 11:40 - 25.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2025 11:40 - 28.11.2025 08:00
Аукціон:
з 01.12.2025 11:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 000.00 Сенсорний моноблок