-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сенсорний моноблок
Оголошено тендер
30 000.00
UAH
Номер:
50f30d8bcd6a40d7937cfdefa519498e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-07-009096-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45543373
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Вербова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45543373
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Вербова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сенсорний моноблок
Примітки:
на 2025 рік (Рівненська область ТСЦ 5642, субвенція)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.11.2025 12:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума30 000.00 UAH