-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (моноблок (сенсорний) в комплекті з клавіатурою та мишею)
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-015145-a
Торги не відбулися
36 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
69462a41057248aa9c1f882b6d468ec8
Внутрішній номер закупівлі:
27541218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-015145-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45543373
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Вербова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурячок Людмила Миколаївна 380679960014 zakupivli.rivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2025 15:06 - 17.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2025 15:06 - 20.12.2025 00:00
Аукціон:
з 22.12.2025 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 000.00 Комп'ютерна техніка (моноблок (сенсорний) в комплекті з клавіатурою та мишею)