-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (моноблок (сенсорний) в комплекті з клавіатурою та мишею)
Оголошено тендер
36 000.00
UAH
Номер:
da77749e5dcb496d880391ea8fd1085a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-01-023447-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45543373
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Вербова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45543373
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Вербова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп'ютерна техніка (моноблок (сенсорний) в комплекті з клавіатурою та мишею)
Примітки:
на 2025 рік (субвенція для ТСЦ №1844)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.12.2025 18:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума36 000.00 UAH