• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Сенсорний моноблок

Завершена

30 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e575adf4e6cd4ff79495554f19c11626
Внутрішній номер закупівлі: 27523900
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-11-021951-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Контактна особа: Бурячок Людмила Миколаївна 380679960014 zakupivli.rivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-12-02-016025-a
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сенсорний моноблок
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 33024, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Вербова, будинок 39 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЛАЙН ІНТЕГРАЦІЯ"
Ціна пропозиції 30 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2025 17:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 72f920ac7dc14cc1bf0b3c85c2c4ed9c
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-11-021951-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЛАЙН ІНТЕГРАЦІЯ"
Номер договору: 463
Сума договору: 30 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 25 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Сенсорний моноблок: 30 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 11.12.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 463 Артлайн Інтегр моноблок.pdf
p7s
sign.p7s