• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)

Завершена

70 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5feccafec08e4112bff4e3912faf93b7
Внутрішній номер закупівлі: 27113030
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-13-010260-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Контактна особа: Бурячок Людмила Миколаївна 380679960014 zakupivli.rivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.11.2025 14:29 - 18.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2025 14:29 - 21.11.2025 08:00
Аукціон: з 24.11.2025 11:09
Період кваліфікації: 21.11.2025 08:00 - 21.11.2025 16:39
Період завантаження договору: 27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70 000.00 Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)