• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Планшети для приймання практичних іспитів з навичок керування транспортними засобами

Торги не відбулися

162 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1d0b8805d88c477a8752b7bc04b8c67d
Внутрішній номер закупівлі: 27225685
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-21-015338-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Контактна особа: Бурячок Людмила Миколаївна 380679960014 zakupivli.rivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 162 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.11.2025 16:57 - 26.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2025 16:57 - 29.11.2025 08:00
Аукціон: з 01.12.2025 15:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴162 000.00 Планшети для приймання практичних іспитів з навичок керування транспортними засобами