• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Планшети для приймання практичних іспитів з навичок керування транспортними засобами

Оголошено тендер

162 000.00 UAH
Номер: 71e363240a114df4aff5d19029ff7c87
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-20-010685-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 162 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Планшети для приймання практичних іспитів з навичок керування транспортними засобами
Примітки: на 2025 рік
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 20.11.2025 13:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума162 000.00 UAH