-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок- ID: UA-2026-08-19-001733-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30125369
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок- ID: UA-2026-08-04-008149-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988557
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моноблок ARTLINE Business M63/INTEL Core i3-10105 (4C/8T, 3.7GHz, 6MB)/DDR4-3200 16Gb/SSD...×-
Моноблок ARTLINE Business M63/INTEL Core i3-10105 (4C/8T, 3.7GHz, 6MB)/DDR4-3200 16Gb/SSD 256GB 2.5" SATA/PRIME H510M-R R2.0-SI/TPM 2.0 (SPI)/AiO D4 23,8"/IPS/FullHD 1920*1080/Wi-fi 6/BT 5.2/БЖ 200Вт/No OS/38 міс.
- ID: UA-2026-06-29-009549-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29680316
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук Vinga Iron S151 (S151-133416512S) (або еквівалент)- ID: UA-2026-06-01-009918-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29398264
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук Vinga Iron S151 (S151-131516512S) (або еквівалент)- ID: UA-2026-05-20-002383-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29278345
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок Vinga AIO Advanced C0031 (I3M16INT.C0031) (або еквівалент)- ID: UA-2026-05-19-012797-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29273467
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Документ сканер А3 Ricoh ScanSnap- ID: UA-2025-11-06-004689-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27021231
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -