-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моноблок
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-001733-a
Торги не відбулися
25 687.50
UAH без ПДВ
Номер:
c797da2a926940f4b5af45aad86c71ae
Внутрішній номер закупівлі:
30125369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-001733-a
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Дембицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Бондар +380682355016 maksimiamus066@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 687.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 10:09 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 10:09 - 27.08.2026 10:00
Аукціон:
з 28.08.2026 14:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 687.50 Моноблок