-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок
Оголошено тендер
30 825.00
UAH
Номер:
63df6e46e86a4030a290ec0a4fa99333
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-002170-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Дембицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Дембицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 825.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Моноблок
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.08.2026 10:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Моноблок
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума30 825.00 UAH