• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук Vinga Iron S151 (S151-133416512S) (або еквівалент)

Торги не відбулися

27 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 01d6e2d530b446dea4e14abc9c86cd27
Внутрішній номер закупівлі: 29398264
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-009918-a   
Замовник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
Контактна особа: Максим Бондар +380682355016 maksimiamus066@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 27 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 15:49 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 15:49 - 09.06.2026 10:00
Аукціон: з 10.06.2026 11:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴27 400.00 Ноутбук Vinga Iron S151 (S151-133416512S) (або еквівалент)