• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук Vinga Iron S151 (S151-131516512S) (або еквівалент)

Торги не відбулися

24 936.33 UAH з ПДВ
Номер: 33e92c54303c4fa2a9b0638e7e7cdead
Внутрішній номер закупівлі: 29278345
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-002383-a   
Замовник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
Контактна особа: Максим Бондар +380682355016 maksimiamus066@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 936.33 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 10:44 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 10:44 - 28.05.2026 10:00
Аукціон: з 29.05.2026 15:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 936.33 Ноутбук Vinga Iron S151 (S151-131516512S) (або еквівалент)