-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моноблок ARTLINE Business M63/INTEL Core i3-10105 (4C/8T, 3.7GHz, 6MB)/DDR4-3200 16Gb/SSD 256GB 2.5" SATA/PRIME H510M-R R2.0-SI/TPM 2.0 (SPI)/AiO D4 23,8"/IPS/FullHD 1920*1080/Wi-fi 6/BT 5.2/БЖ 200Вт/No OS/38 міс.
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-009549-a
Завершена
219 024.00
UAH з ПДВ
Номер:
04e85aa1b3344221af2797e1261c7350
Внутрішній номер закупівлі:
29680316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-009549-a
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Студентська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Бондар +380682355016 maksimiamus066@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
219 024.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Моноблок ARTLINE Business M63/INTEL Core i3-10105 (4C/8T, 3.7GHz, 6MB)/DDR4-3200 16Gb/SSD 256GB 2.5" SATA/PRIME H510M-R R2.0-SI/TPM 2.0 (SPI)/AiO D4 23,8"/IPS/FullHD 1920*1080/Wi-fi 6/BT 5.2/БЖ 200Вт/No OS/38 міс.
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
16600, Україна, Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Дембицька (Студентська), 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЛАЙН ІНТЕГРАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40733799
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН будинок 16-А офіс 99
Ціна пропозиції
219 024.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.06.2026 15:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
83c5839b5038417dad5893b8db5927f1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-29-009549-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЛАЙН ІНТЕГРАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40733799
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН будинок 16-А офіс 99
Номер договору:
266
Сума договору:
219 024.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
182 520.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Моноблок ARTLINE Business M63/INTEL Core i3-10105 (4C/8T, 3.7GHz, 6MB)/DDR4-3200 16Gb/SSD 256GB 2.5" SATA/PRIME H510M-R R2.0-SI/TPM 2.0 (SPI)/AiO D4 23,8"/IPS/FullHD 1920*1080/Wi-fi 6/BT 5.2/БЖ 200Вт/No OS/38 міс.: 27 378.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.06.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.06.2026 12:00
Статус:
Підписаний