-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Моноблок ARTLINE Business M63/INTEL Core i3-10105 (4C/8T, 3.7GHz, 6MB)/DDR4-3200 16Gb/SSD 256GB 2.5" SATA/PRIME H510M-R R2.0-SI/TPM 2.0 (SPI)/AiO D4 23,8"/IPS/FullHD 1920*1080/Wi-fi 6/BT 5.2/БЖ 200Вт/No OS/38 міс.
Оголошено тендер
219 024.00
UAH
Номер:
79dda6405d834f14825cf2db97d6e916
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-011489-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Студентська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Студентська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
219 024.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Моноблок ARTLINE Business M63/INTEL Core i3-10105 (4C/8T, 3.7GHz, 6MB)/DDR4-3200 16Gb/SSD 256GB 2.5" SATA/PRIME H510M-R R2.0-SI/TPM 2.0 (SPI)/AiO D4 23,8"/IPS/FullHD 1920*1080/Wi-fi 6/BT 5.2/БЖ 200Вт/No OS/38 міс.
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 та Постанови Кабінету Міністрів України від 02 березня 2022 року № 178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.06.2026 15:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Моноблок ARTLINE Business M63/INTEL Core i3-10105 (4C/8T, 3.7GHz, 6MB)/DDR4-3200 16Gb/SSD 256GB 2.5" SATA/PRIME H510M-R R2.0-SI/TPM 2.0 (SPI)/AiO D4 23,8"/IPS/FullHD 1920*1080/Wi-fi 6/BT 5.2/БЖ 200Вт/No OS/38 міс.
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума219 024.00 UAH