-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моноблок Vinga AIO Advanced C0031 (I3M16INT.C0031) (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-012797-a
Торги не відбулися
219 026.64
UAH з ПДВ
Номер:
4b64370589414b5982d84a1b82dc2ead
Внутрішній номер закупівлі:
29273467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-012797-a
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Студентська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Бондар +380682355016 maksimiamus066@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
219 026.64 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 16:50 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 16:50 - 27.05.2026 10:00
Аукціон:
з 28.05.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴219 026.64 Моноблок Vinga AIO Advanced C0031 (I3M16INT.C0031) (або еквівалент)