-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок Vinga AIO Advanced C0031 (I3M16INT.C0031) (або еквівалент)
Оголошено тендер
219 026.64
UAH
Номер:
4a27c21e324947b1bc1a7d3f667a6ede
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-19-015586-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Студентська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Студентська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
219 026.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Моноблок Vinga AIO Advanced C0031 (I3M16INT.C0031) (або еквівалент)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.05.2026 16:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Моноблок Vinga AIO Advanced C0031 (I3M16INT.C0031) (або еквівалент)
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума219 026.64 UAH