-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моноблок
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-008149-a
Торги не відбулися
22 833.33
UAH без ПДВ
Номер:
001f2f6ab6e14aa8a976f8bafef1c630
Внутрішній номер закупівлі:
29988557
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-008149-a
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189181
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Студентська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Бондар +380682355016 maksimiamus066@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 15:01 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 15:01 - 12.08.2026 10:00
Аукціон:
з 13.08.2026 13:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 833.33 Моноблок