-
-
Відкриті торги
-
КЕП
мясо (свинина)- ID: UA-2022-01-31-003175-a
- Дата створення : 31.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13876642
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
свинина- ID: UA-2022-01-10-002677-c
- Дата створення : 10.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13562461
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
філе курятини- ID: UA-2022-01-10-000219-b
- Дата створення : 10.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13560091
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
свинина- ID: UA-2021-12-15-004476-a
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13164191
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
м’ясо курятини заморожене- ID: UA-2021-02-10-001788-b
- Дата створення : 10.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8538962
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
м’ясо- ID: UA-2021-01-02-000068-c
- Дата створення : 02.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8089105
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
курятина- ID: UA-2020-12-24-003154-a
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7988566
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
свинина- ID: UA-2020-01-27-001896-b
- Дата створення : 27.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4373453
ДК 021:2015: 15113000-3 СвининаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
м'ясо птиці- ID: UA-2020-01-27-000779-a
- Дата створення : 27.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4365093
ДК 021:2015: 15112130-6 КурятинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
м’ясо- ID: UA-2019-10-22-000941-c
- Дата створення : 22.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3917992
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
м’ясо- ID: UA-2019-10-08-001254-b
- Дата створення : 08.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3866509
ДК 021:2015: 15113000-3 СвининаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
свинина- ID: UA-2019-09-16-001933-b
- Дата створення : 16.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3787423
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
свинина- ID: UA-2019-08-20-000694-a
- Дата створення : 20.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3699983
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
м*ясо птиці (курятина)- ID: UA-2019-03-21-001522-a
- Дата створення : 22.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3148968
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо свійської птиці- ID: UA-2018-01-29-001155-a
- Дата створення : 29.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1619199
Комунальний заклад "Таврійська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 30681687ДК 021:2015: 15112000-6 М’ясо свійської птиціЗавершена -