-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
свинина
Тендер Prozorro UA-2022-01-10-002677-c
Торги не відбулися
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
Номер:
3444fd7d0d5e430eafe6bb6cac40e1fb
Внутрішній номер закупівлі:
13562461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-10-002677-c
Замовник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Русанова Лідія Борисівна +380554974478 tavrinternat@ukr.net http://www.tavrinternat.org
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 700.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2022 13:55 - 16.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2022 13:55 - 26.01.2022 14:00
Аукціон:
27.01.2022 12:42 - 27.01.2022 13:07
Період кваліфікації:
27.01.2022 13:07 - 31.01.2022 20:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
мякоть свинини заморожена
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Оскарження: 31.01.2022 20:23 - 11.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 31.01.2022 20:23 - 11.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
197 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.01.2022 20:23
Відповіді на вимоги
12
Документи
28
Скарги
0
ФОП "КІРОВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Оскарження: 31.01.2022 20:25 - 11.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2575004078
-
Контактна особа:
Ігор Кіров +380505966862 kirovigor1970@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ будинок 25 квартира 53
Оскарження: 31.01.2022 20:25 - 11.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
252 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.01.2022 20:25
Відповіді на вимоги
12
Документи
14
Скарги
0