• Відкриті торги
  • КЕП

свинина

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: 9a0a7765f57f45a4b6511a6d514631f1
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-06-000823-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
Замовник: Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: свинина
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 06.01.2022 20:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума270 000.00 UAH