-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м’ясо курятини заморожене
Тендер Prozorro UA-2021-02-10-001788-b
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
f225723374e341f8b7cfee9bb2302f5d
Внутрішній номер закупівлі:
8538962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-10-001788-b
Замовник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Русанова Лідія Борисівна +380554974478 tavrinternat@ukr.net http://www.tavrinternat.org
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Період уточнення:
10.02.2021 11:23 - 16.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2021 11:23 - 26.02.2021 11:27
Аукціон:
01.03.2021 15:00 - 01.03.2021 15:21
Період кваліфікації:
01.03.2021 15:21 - 02.03.2021 15:23
Період завантаження договору:
02.03.2021 15:23 - 22.03.2021 15:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
курятина (тушка заморожена)
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
курятина (філе заморожене)
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПОБЕДРА АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ"
Оскарження: 02.03.2021 15:23 - 13.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2624721235
-
Контактна особа:
Андрей Победра +380505104392 pobedra@sea.kherson.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ЛУГОВА, будинок 24, квартира 104
Оскарження: 02.03.2021 15:23 - 13.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
237 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
227 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2021 15:23
Відповіді на вимоги
11
Документи
49
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
248 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
228 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
7522a4d0687046f5bd0fd99e0e52b84a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-10-001788-b-b1
Постачальник:
ФОП "ПОБЕДРА АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2624721235
-
Контактна особа:
Андрей Победра +380505104392 pobedra@sea.kherson.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ЛУГОВА, будинок 24, квартира 104
Номер договору:
1к
Сума договору:
162 655.01 UAH з ПДВ
Сума договору:
135 545.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
15.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний