-
Відкриті торги
-
КЕП
м’ясо курятини заморожене
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
49b209c65ec945aa957b15abecf810dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-10-000914-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
м’ясо курятини заморожене
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.02.2021 10:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH