• Відкриті торги
  • КЕП

м’ясо курятини заморожене

162 655.01 UAH з ПДВ
Номер: 7522a4d0687046f5bd0fd99e0e52b84a
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-10-001788-b-b1
Замовник: Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
Постачальник: ФОП "ПОБЕДРА АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
Дата підписання: 15.03.2021 00:00
Період дії договору: 15.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 162 655.01 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 109.17 UAH)
Оплачено: 162 655.01 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 109.17 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
курятина (тушка заморожена)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2560.19 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, Північна, 52 На карті
курятина (філе заморожене)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 8.203 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, Північна, 52 На карті

Внесені зміни

    Номер: 4a180a713bf64f2f97a3449ecb965826
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни без зміни кількості та якості товару
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 19.03.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
долдаткова угода _1 Договір 1к Победра 227988.pdf
    Номер: f658a59c11464103ba51de87d48ef4cc
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна ціни без зменьшення обсягів та якості товару
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 19.03.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
долдаткова угода _1 Договір 1к Победра 227988.pdf
    Номер: dda6321c200d4d77906b88c110e3f162
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни на10% відповідно до частини 2 п.5 ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі"
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 19.04.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
долдаткова угода _2 Договір 1к Победра 227988.pdf
    Номер: 7d2ba303b9cf49b1b7bd792f7f0f897a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменьшення фінансування відповідно до довідки Управління освіти і науки ХОДА "№ 368 від 23.06.2021
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 25.06.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
долдаткова угода _3 Договір 1к Победра 203948.pdf
    Номер: b47aa3b7432d43b1a79f318ad34a4361
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: на підставі частини 2 п.5 ст. 41
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 26.08.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
долдаткова угода _4 Договір 1к Победра 203948 підвищення...
    Номер: 508a85e0ba9a4614be267f1fd05dcad4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменьшення фінансування відповідно до довідки Управління освіти і науки ХОДА № 582 від 25.10.2021р.
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 27.10.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода _5 Договір 1к Победра 162655_01.pdf